Przydatne linki

Najnowsza wersja wielofunkcyjnego narzędzia umożliwiającego przechwytywanie obrazu praktycznie z każdego urządzenia wideo, które można podłączyć do komputera kamerki internetowe, kamery cyfrowe i analogowe ze złączem USB, FireWire, kamery sieciowe przesyłające obraz po sieci z wykorzystaniem protokołu IP. PY Software Bardzo dobry program do monitoringu z wbudowanym serwerem WWW. Umożliwia zarządzanie dużą ilością kamer, zapis sekwencji video w momencie wykrycia ruchu, a nastęnie jego wysyłkę na wybrany adres e-mail lub serwer FTP.

CrazyPixels 1. Niewielki program do obsługi kamer internetowych i tunerów telewizyjnych. Aplikacja ma funkcje detekcji ruchu oraz umożliwia automatyczne wgrywanie zbiorów na serwer FTP. Program do zrzucania obrazków z kamery internetowej i umieszczania ich na swojej stronie internetowej. Aplikacja umożliwia dodawania różnego rodzaju efektów. Peter Theill 2. Program przeznaczony jest dla placówek handlowych np.

Webmastering

System nagrywa dane w postaci poklatkowej i przechowuje je na dyskach twardych komputerów celem przeprowadzenia późniejszej kontroli. Ferro Software 5. Darmowy program do automatycznego wysyłania obrazu z kamery na serwer FTP. Umożliwia zmianę rozmiaru, dodanie dowolnego tekstu, daty oraz logo na obrazie. Chris Lundie 1.

best free keylogger for you

Używa zaawansowanych funkcji do wykrywania ruchu, gdy ktokolwiek lub cokolwiek znajdzie się w polu widzenia kamery internetowej. Program może automatycznie wykonać zdjęcie i je pocztą email lub na stronę WWW. Umożliwia także wykonanie określonej czynności wmomencie wykrycia ruchu takiej jak np. Prescient Systems 3.


 • Czy mogę łatwo szpiegować dziewczynę na Facebooku!
 • Krzysztof Jelonek;
 • Co jest na tej liście?.

Homeguard to program, który połączony z tanią kamerą internetową pilnuje Twojego domu. Sam potrafi wykryć każdy podejrzany ruch i natychmiast zareagować. Zarejestrowane obrazy przesyła dokładnie tam gdzie sobie życzysz: na Twoją skrzynkę pocztową, serwer FTP lub po prostu na dysk.


 1. Chroń mój telefon komórkowy przed śledzeniem!
 2. Proszę o kontakt;
 3. Dowiedz się, że jest właściwy sposób na szpiegować Smartphone.
 4. Dzięki temu zawsze wiesz co się dzieje w Twoim domu, bez względu na to gdzie jesteś. Kamerę możesz zamontować wszędzie: w pokoju dziecka, w garażu, przed domem. Służy do przekształcenia peceta wyposażonego w kamerę internetową w mały system alarmowy.

  Inne narzędzia

  Korzystająca z tej aplikacji kamera co kilka sekund wykonuje zdjęcie pomieszczenia, w którym została umieszczona. HomeWatcher 1. Emulator kamery internetowej. Program przeznaczony m. Wystarczy zainstalować oprogramowanie dołączone do aparatu ,umożliwiające wyświetlanie obrazu "na żywo" na ekranie komputera.

  Następnie programem SoftCam wybrać okno z transmitowanym obrazem oraz uruchomić emulację. Luminositi 2. Program przeznaczony do przesyłania oraz obróbki obrazu z kamery. Funkcje programu: - wysyłanie obrazu za pośrednictwem serwera FTP oraz HTTP - strumieniowanie - obsługa wielu kamer - wykrywanie ruchu - wysyłanie obrazu na e-mail - generowanie strony z kamerą - dodawanie napisów oraz obrazów na obraz z kamery - dziennik zadań - prowadzenie archiwum obrazu Producent: wielkość: licencja: ilość pobrań: data publikacji:.

  Hilo Software 5. Program do obsługi kamer internetowych, działający pod kontrolą systemów Windows. VisionGS 2,5 MB bezpłatna Program umożliwiający m. Funkcja przeznaczona dla posiadaczy łącza o dużej przepustowości. Zdobywanie wiedzy w dzisiejszych czasach nie sprowadza się już tylko do czytania nudnych książek i to obojętnie w jakiej dziedzinie.

  Lubimy wyzwania, rywalizację Kliknij tutaj. Zastosowania Np. Po jego uruchomieniu przesuwamy wskaźnik myszy nad interesujący nas komponent innego programu i otrzymujemy informację na jego temat.


  1. Nowinki i ciekawostki ze świata narzędzi detektywistycznych i szpiegowskich.?
  2. XML – ćwiczenia 8: XQuery.
  3. Łatwy sposób zainstalowania aplikacji Hack na iPhone.
  4. HWND hwnd { return user SendMessageA hwnd, User HWND hwnd {. SendMessageA hwnd , User Native; import com.

   Spy Phone App Alternatywy i podobne oprogramowanie -

   WinDef; import com. HWND; import com. Native ;. WinDef ;. HWND ;.

   Artykuły w Programy do komunikacji

   StdCallLibrary ;. To jest przykładowy tekst. Poniżej rozszerzymy nasze […] Premiera książki pt. Notatnik programisty jest jednym z patronów medialnych tego wydarzenia i logo […] Java vs Kotlin!

   Najczęściej wyszukiwane