Jaki jest łatwy sposób monitorowania na czyjeś zdjęcia na iPhonea

To dzięki telefonom komórkowym można być stale w kontakcie ze sobą nawzajem Istnieją bowiem narzędzia, które pomagają w limitowaniu czasu Dzięki temu jej głowa może udostępniać pozostałym członkom swoją metodę Czas przed ekranem w iPhone'ach i iPadach to dobry sposób na to, by nie.

O tym, że takie narzędzie powstaje, wiedzieliśmy jednak już od dawna, ale do tej pory tajemnicą było, jak dokładnie będzie działać API, które ma wykorzystać m. Na szczęście dzisiaj twórcy iOS-a i Androida wreszcie wyjaśnili, jak to śledzenie ma wyglądać w praktyce. W celu zbierania danych wykorzystywany będzie moduł Bluetooth LE, który stale będzie monitorował okolicę w poszukiwaniu sygnału innych urządzeń mobilnych.

‎Aplikacja Google Home w App Store

W wyniku wykrycia nowego zarażonego w kraju system pozwoli prześledzić, z kim dokładnie ta osoba mogła wejść w interakcję, gdy nie wykazywała objawów. Tam podejrzymy, która aplikacja rządowa pobiera nasze dane oraz ile razy nasze dane były pobierane w ostatnich dwóch tygodniach. Naciskamy Opcje w górnym lewym rogu. Następnie na dole ekranu naciskamy Ustawienia.


  • Nowa aplikacja Hacking Monitor iPhone 6.
  • Pozostałe ogłoszenia.
  • Jaką aplikację zainstalować by skonfigurować smartwatch z telefonem? - Garett Electronics.

Wybieramy opcję Ustawienia lokalizacji. Zostaniemy przeniesieni do ustawień naszego telefonu, gdzie upewniamy się, że aktywne są wszystkie opcje, które mogą zwiększyć dokładność pozycjonowania, jak na przykład wykorzystanie danych komórkowych. Warto też sprawdzić, czy aplikacja ma prawo dostępu do GPS. Dlaczego to ważne.

Jeśli uruchomimy udostępnianie naszej lokalizacji dla Google, czyli przyznamy wszystkie uprawnienia aplikacji i Mapom Google, i uruchomimy opcję zwiększenia dokładności poprzez wykorzystanie danych komórkowych, w zależności od modelu może to skrócić czas łapania GPS-u z około 1 minuty do sekund. Tryb automatycznej pauzy jest definiowany niezależnie od dyscypliny, funkcja ta jest domyślnie włączona. Bardzo przydaje się podczas jazdy na rowerze lub na nartach.

Jeśli jednak korzystamy z Endomondo na przykład do zapisu spaceru lub wolnego biegu, może powodować błędną interpretację naszego tempa. Następstwem tego będą przekłamania w końcowych raportach treningu. Dlatego warto wiedzieć, jak wyłączać tę opcję. Po przejściu do Ustawień aplikacji , stukamy na Ustawienia treningu. Potem w sekcji Auto pauza wybieramy opcję, która ma być nieaktywna, będzie ona podświetlona zielonym kolorem. Jedną z ważnych funkcji Endomondo jest to, że umożliwia konkurowanie ze znajomymi i innymi użytkownikami aplikacji.

Dzięki wbudowanemu mechanizmowi możemy utworzyć rywalizację na określonych warunkach, a później dodać znajomych, którzy będą mogli z nami konkurować. Cały proces jest prosty i wystarczy chwila, by wszystko skonfigurować.

Te artykuły także cię zainteresują:

Najpierw naciskamy Opcje i z listy wybieramy Rywalizacje. Następnie przechodzimy do zakładki Utwórz i naciskamy Rozpocznij rywalizację. Teraz musimy uzupełnić wszystkie wymagane pola naszej rywalizacji, do wyboru mamy wiele różnych celów. Po zakończeniu konfigurowania klikamy na Rozpocznij rywalizację. Teraz możemy zapraszać znajomych do naszego wyzwania i sprawdzać, kto uzyska najlepszy rezultat.

Informacje o naszych wynikach w trakcie treningu są bardzo istotne, dzięki nim będziemy w stanie zoptymalizować ćwiczenia i szybciej osiągnąć oczekiwane rezultaty. Endomondo zapisuje bardzo dużo różnych parametrów podczas rejestrowania treningu. Warto wybrać do wyświetlania na ekranie głównym te, które są dla nas najważniejsze. W zależności od dyscypliny mogą interesować nas różne parametry.

Jeśli biegamy, może być to puls, a podczas jazdy na rowerze - średnia prędkość.

Na ekranie głównym aplikacji wystarczy nacisnąć jeden z wyświetlanych parametrów. Następnie możemy wybrać z dość długiej listy istotny dla nas parametr treningu, który ma być wyświetlany na ekranie głównym. Oczywiście wszystkie pozostałe parametry będą nadal rejestrowane i będziemy mogli je dokładnie przeanalizować po zakończeniu treningu.

Zanim rozpoczniesz

Wszystkie nasze treningi są zapisywane i odpowiednio sortowane, dzięki czemu możemy w łatwy sposób przeanalizować nasze tygodniowe czy miesięczne osiągnięcia. Dość dużo dodatkowych opcji dostępnych jest w wersji Premium aplikacji, na przykład dane pogodowe, zakresy tętna, specjalistyczne wykresy. Jeżeli zatem uprawiasz kilka sportów jednocześnie, a lubisz mieć nad tym kontrolę — to aplikacja idealna dla Ciebie.

Zadowoli się nią zarówno osoba początkującą, jak również zaawansowana.

iSpot - Apple Premium Reseller Polska

Ta aplikacja do biegania na pewno przypadnie do gustu miłośnikom Zombie i historii mrożących krew w żyłach. Wyobraźmy sobie, że goni nas kilka zgniłych Zombie. Czy nasza motywacja wówczas nie wzrośnie? Twórcy tej aplikacji, jak też jej użytkownicy sądzą, że jest to ogromny plus.

Bezprzewodowe słuchawki Apple AirPods

To również niezła przygoda dla osób lubiących słuchać muzyki lub audiobooków podczas biegania. Każdy kolejny etap jest bowiem równoznaczny z nowym elementem opowieści. Ocena tej aplikacji w Sklepie Play to 4,2. W App Store wynosi ona 4,8.

How to get Google Assistant on iPhone 7 \u0026 iPhone 7 Plus

Zaprezentowane aplikacje na pewno zmobilizują Cię do biegania i sprawią, że wyda się ono dużo ciekawsze. I co najważniejsze, skończy się w końcu przekładanie swojej aktywności fizycznej na kolejny dzień. Skomentuj lub zobacz komentarze. X Dołącz do naszej społeczności na Facebooku!

Uaktualnienia systemu iOS 14

X Zapisz się do newslettera MobileClick! Dlaczego warto się zapisać: Będziesz na bieżąco ze wszystkimi ważnymi tematami związanymi z rynkiem technologii mobilnych. Regularnie będziesz otrzymywał informacje o nowych aplikacjach, które pomogą Ci w życiu prywatnym i zawodowym. Dowiesz się, jak usprawnić biznes dzięki technologiom mobilnym. Będziesz mógł wziąć udział w specjalnych konkursach i promocjach tylko dla naszych prenumeratorów. Nie spamujemy! W każdym momencie możesz się wypisać! X Dołącz do profesjonalistów od social media na Linkedin! Bądź na bieżąco! Zapisz się na nasz bezpłatny newsletter.

Kontrola rodzicielska na telefon — jak zrobić to za darmo?