Jaki jest łatwy sposób monitorowania na czyjeś zdjęcia na iPhonea

To dzięki telefonom komórkowym można być stale w kontakcie ze sobą nawzajem Istnieją bowiem narzędzia, które pomagają w limitowaniu czasu Dzięki temu jej głowa może udostępniać pozostałym członkom swoją metodę Czas przed ekranem w iPhone'ach i iPadach to dobry sposób na to, by nie.

Aplikacja Wallet wyświetla teraz obciążenia i uznania konta Apple Pay bezpośrednio pod kartą. Czas przed ekranem Czas bez urządzenia można teraz konfigurować dla każdego dnia tygodnia z osobna. Nowy przełącznik pozwala łatwo włączać i wyłączać tymczasowe limity aplikacji. Safari Logowanie w witrynach następuje teraz automatycznie po użyciu funkcji automatycznego wypełniania haseł.

Przed wczytaniem niezaszyfrowanej strony www wyświetlane jest teraz odpowiednie ostrzeżenie. Obsługa zdezaktualizowanego standardu Do Not Track została usunięta, aby zapobiec użyciu nagłówka DNT jako zmiennej znakowania; ochronę przed śledzeniem poza witryną zapewnia teraz domyślnie funkcja Intelligent Tracking Prevention. Zapytania w inteligentnym polu wyszukiwania można teraz modyfikować, stukając w strzałki obok sugestii wyszukiwania.

Apple Music Na karcie Przeglądaj w Apple Music jest teraz wyświetlanych więcej komentarzy redakcyjnych, które ułatwiają odkrywanie nowej muzyki, list utworów i innych materiałów. AirPods System jest teraz zgodny ze słuchawkami AirPods 2.

iOS – Wikipedia, wolna encyklopedia

Uaktualnienie zawiera także poprawki błędów i udoskonalenia. AirPlay 2 AirPlay 2 pozwala teraz udostępniać wideo, zdjęcia, muzykę itd.

Wyświetlanie swojego bieżącego położenia

To uaktualnienie: usuwa problemy w aplikacji Wiadomości, które mogły powodować wyświetlanie wiadomości od nieznanych nadawców na liście rozmów pomimo włączonego filtrowania nieznanych nadawców; usuwa problem w aplikacji Wiadomości, który mógł uniemożliwiać wyświetlanie łącza Zgłoś jako niechciane w rozmowach z nieznanymi nadawcami. To uaktualnienie rozwiązuje problem, przez który funkcja powiadomień o narażeniu mogła wyświetlać profil rejestrowania w nieprawidłowym języku.

Tryb może być włączany automatycznie po zachodzie słońca lub o określonej godzinie albo ręcznie w centrum sterowania. Zmiany wyglądu obejmują także cztery nowe tapety systemowe. Aparat i Zdjęcia Przeprojektowana karta Zdjęcia zawiera wybrane zdjęcia z biblioteki. Ten widok ułatwia znajdowanie, wyświetlanie oraz udostępnianie zdjęć i wideo.

Nowe, zaawansowane narzędzia edycji pozwalają szybko i łatwo edytować, korygować i oceniać zdjęcia. Aplikacja oferuje ponad 30 nowych narzędzi do edycji wideo, w tym możliwość obracania, kadrowania i korygowania klipów. Zaloguj się, używając konta Apple Funkcja pozwala logować się do zgodnych aplikacji i witryn przy użyciu Apple ID, bez naruszania prywatności użytkownika.

Prosta konfiguracja konta wymaga podania tylko nazwy użytkownika i adresu email. Funkcja Ukryj mój adres email pozwala udostępniać unikalny adres email, który automatycznie przekierowuje wiadomości do Ciebie. Wbudowane uwierzytelnianie dwuczynnikowe pomaga chronić Twoje konto.

Wyświetlanie map na iPhonie

Apple nie śledzi Twojej aktywności w ulubionych aplikacjach i nie tworzy na ich podstawie Twojego profilu. App Store z grami Arcade Nieograniczony dostęp do przełomowych, nowych gier jest dostępnych w jednej subskrypcji, bez reklam i dodatkowych zakupów. Nowa karta Arcade w App Store pozwala przeglądać najnowsze gry, spersonalizowane rekomendacje i ekskluzywne materiały redakcyjne.


  • Jak poznać ostatnią lokalizację swojego iPhone'a bez baterii | Wiadomości iPhone;
  • Android Invisible Telefon Trackercell Phone Spy Canadaandroid?
  • Zobacz męża lub chłopakki Facebook zdalnie;

Funkcja oferuje możliwość pobierania dużych aplikacji przez sieć komórkową. Strona Konto pozwala przeglądać dostępne uaktualnienia aplikacji i usuwać aplikacje. Funkcja jest dostępna w języku arabskim i hebrajskim. Mapy Całkowicie nowa mapa Stanów Zjednoczonych zawiera większą liczbę dróg, oferuje poprawione znajdowanie adresów i obsługę tras przejścia pieszo, a także bardziej szczegółowo odwzorowuje teren. Funkcja Rozejrzyj się pozwala odkrywać miasta dzięki wycieczkom 3D w wysokiej rozdzielczości.

Always On - iPhone 4S Torture Test

Zbiory dają możliwość łatwego udostępniania ulubionych miejsc znajomym i rodzinie. Ulubione umożliwiają szybkie i łatwe nawigowanie w codziennie odwiedzane miejsca. Przypomnienia Zupełnie nowy interfejs oferuje bardziej zaawansowane i inteligentne sposoby tworzenia i organizowania przypomnień. Pasek szybkich czynności służy do dodawania do przypomnień dat, miejsc, flag, załączników i innych rzeczy. Nowe listy inteligentne — Dzisiaj, Zaplanowane, Z flagą i Wszystkie — umożliwiają śledzenie nadchodzących przypomnień. Zadania podrzędne i listy pogrupowane pozwalają lepiej organizować przypomnienia.

Siri daje dostęp do ponad stacji radiowych na żywo z całego świata.

Konfigurowanie i używanie aplikacji Znajdź moich znajomychw systemie iOS 12 lub starszym

Skróty są teraz aplikacją wbudowaną. Memoji i Wiadomości Nowe opcje dostosowywania Memoji pozwalają zmieniać fryzury, nakrycia głowy, makijaż i kolczyki. Twoje imię i zdjęcie, a nawet Memoji są teraz opcjonalnie udostępniane znajomym. Udoskonalenia wyszukiwania inteligentne sugestie i kategorie wyników ułatwiają znajdowanie wiadomości. Nowa aplikacja Kalendarz ma widok Twojego dnia, a dla każdego spotkania oferuje trzy opcje: wyznaczenia trasy dojazdu, wdzwonienia się i skontaktowania się z organizatorami.

Przeprojektowana aplikacja Mapy oferuje ulubione, zbiory oraz widok skrzyżowania w Chinach.

Powiązane artykuły

Grafiki albumów Apple Music pozwalają łatwo znajdować ulubione utwory. CarPlay obsługuje teraz tryb Nie przeszkadzać podczas jazdy. Rejestrowanie ruchu w aplikacjach umożliwia rozpoznawanie pozy i ruchu osób, co pozwala animować postaci i wprowadzać interakcje z obiektami wirtualnymi iPhone XR, iPhone XS i iPhone XS Max. Funkcja szybkiego przeglądu pozwala wyświetlać i prowadzić jednoczesne interakcje z wieloma obiektami AR. Mail Zablokowanie nadawcy przenosi wszystkie wysłane przez niego wiadomości email do kosza. Wyciszenie zbyt aktywnego wątku pozwala wyłączyć powiadomienia o nowych wiadomościach.

Pasek formatowania daje łatwy dostęp do narzędzi formatowania tekstu i różnych załączników. Aplikacja obsługuje czcionki systemowe oraz nowe czcionki pobrane z App Store. Notatki Widok galerii z miniaturkami notatek ułatwia znajdowanie właściwej notatki. Foldery udostępniane umożliwiają wspólną pracę nad notatkami. Inne osoby mogą mieć dostęp do całych folderów lub tylko wybranych notatek.

Bardziej zaawansowane wyszukiwanie korzysta z rozpoznawania obrazków w notatkach oraz rozpoznawania tekstu w zeskanowanych rzeczach. Nowe opcje listy kontrolnej pozwalają łatwo zmieniać kolejność pozycji na liście, dodawać wcięcia i automatycznie przenosić zaznaczone rzeczy na dół listy. Safari Uaktualniona strona początkowa zawiera ulubione, często odwiedzane i ostatnio odwiedzone strony, a także sugestie Siri. Inteligentne pole wyszukiwania daje szybki dostęp do narzędzi wielkości tekstu, widoku Reader oraz ustawień specyficznych dla witryny.

Ustawienia specyficzne dla witryny pozwalają wybierać opcje widoku Reader, włączać blokady treści oraz określać dostęp do aparatu, mikrofonu i danych położenia, które mają być stosowane w danej witrynie. Aplikacja ma teraz menedżera pobierania. QuickPath Funkcja Rysuj ścieżkę, aby pisać pozwala łatwo wpisywać tekst na klawiaturze jedną ręką. Sposób wpisywania rysowanie ścieżki lub stukanie można zmieniać w dowolnym momencie, nawet w środku zdania.

Pasek predykcji oferuje zamienniki wpisywanych wyrazów. Edycja tekstu Paski przewijania obsługują gest przeciągania, co pozwala szybko nawigować po długich dokumentach, stronach www i rozmowach. Nawigowanie przy użyciu kursora jest szybsze i bardziej dokładne — wystarczy przenieść go w żądane miejsce. Zaznaczanie tekstu wymaga teraz tylko stuknięcia i przesunięcia palcem. Czcionki App Store oferuje niestandardowe czcionki, których możesz używać w ulubionych aplikacjach.


  • 5 najlepsza nowa bezpłatna aplikacja do śledzenia telefonu!
  • Książka o bezpieczeństwie aplikacji WWW od sekuraka;
  • Spis treści;

Do zarządzania czcionkami służy aplikacja Ustawienia. Pliki Obsługa dysków zewnętrznych pozwala aplikacji Pliki uzyskiwać dostęp do plików na dyskach USB, kartach SD i dyskach twardych, oraz zarządzać nimi. Pamięć lokalna pozwala tworzyć foldery na dysku lokalnym i dodawać do nich ulubione pliki.

Aplikacja obsługuje tworzenie i rozpakowywanie plików zip. Zdrowie Nowy widok Podsumowanie zawiera spersonalizowane dane, w tym alerty, ulubione i istotne przeglądy danych z często używanych aplikacji i urządzeń. Przeglądy z często używanych aplikacji i urządzeń prezentują trendy danych zdrowotnych na diagramach i wykresach. Funkcja Śledzenie cyklu rejestruje informacje dotyczące cyklu miesiączkowego, w tym krwawienie, powiązane objawy i wskaźniki płodności. Aplikacja obsługuje dane powiązane ze słuchem poziom głośności otoczenia z aplikacji Hałas na Apple Watch, poziom dźwięku w słuchawkach oraz audiogramy z badań słuchu.

Apple Music Słowa utworów są teraz wyświetlane w idealnej synchronizacji z muzyką.