Jaki jest łatwy sposób monitorowania na czyjeś zdjęcia na iPhonea

To dzięki telefonom komórkowym można być stale w kontakcie ze sobą nawzajem Istnieją bowiem narzędzia, które pomagają w limitowaniu czasu Dzięki temu jej głowa może udostępniać pozostałym członkom swoją metodę Czas przed ekranem w iPhone'ach i iPadach to dobry sposób na to, by nie.

Możesz przeglądać dogłębnie zarejestrowane dane z codziennych czynności Twojego dziecka lub możesz po prostu zaufać dziennikowi alarmów WebWatchera, który powiadomi Cię o ryzykownym zachowaniu. Oznacza to, że możesz naprawdę dostosować swój WebWatcher do specyficznych potrzeb swojej rodziny. Możesz nawet przeglądać usunięte teksty, zrzuty ekranu i dzienniki połączeń, aby chronić swoje dzieci przed potencjalnymi drapieżnikami. WebWatcher pozwala również sprawdzić lokalizację dziecka w czasie rzeczywistym przy pomocy lokalizatora GPS.

Największym minusem jest to, że nie ma gwarancji zwrotu pieniędzy, a w porównaniu do innych aplikacji obsługujących wiele urządzeń za niższą cenę, jest bardzo drogi. REFOG rejestruje każde naciśnięcie klawiszy przez Twoje dziecko, abyś mógł przejrzeć wszystkie wiadomości i wyszukiwane hasła w każdej aplikacji, z której dziecko korzysta — idealnie, jeśli Twoje dziecko próbuje ominąć oprogramowanie za pomocą niewykrywalnej aplikacji. Kolejną unikalną funkcją jest możliwość oglądania dzieci przez kamerę internetową. Jest to świetne, ponieważ zapewnia, że dziecko nie będzie się rozpraszać podczas odrabiania zadania domowego na swoim komputerze.

REFOG zapewnia kompleksowe raporty aktywności, które można przeglądać za pośrednictwem konta online. Podczas moich testów stwierdziłem, że raporty te są dogodne i łatwe do odczytania nawet w pracowity dzień. Jednym minusem jest brak wsparcia mobilnego REFOG, który ogranicza Twoją zdolność do monitorowania wszystkich działań Twojego dziecka, jeśli korzysta ono z tabletu lub telefonu komórkowego.

Możesz sprawdzić, czy REFOG jest odpowiedni dla Twojej rodziny dzięki 3-dniowemu bezpłatnemu okresowi próbnemu i 7-dniowej gwarancji zwrotu , która daje wystarczająco dużo czasu na przetestowanie aplikacji zarówno w dni szkolne, jak i weekend. Włączyłem tutaj Google Family Link, ponieważ Google jest znany wszędzie, a ta aplikacja jest darmowa i szeroko znana. Jednak jej sława nie pochodzi od nazwy, ale od tego, że robi złą robotę. Dzieci mogą ją łatwo zhakować, wyłączając kontrolę rodzicielską, a nawet usunąć samą aplikację. Google Family Link jest bezpłatny, a jego wydajność to odzwierciedla.

Ponieważ wiele aplikacji do kontroli rodzicielskiej monitoruje lokalizację Twojego dziecka, bardzo ważne jest, aby informacje te były bezpieczne, aby nikt oprócz Ciebie i Twoich dzieci nie miał do nich dostępu. Jako rodzic wiem, że bezpieczeństwo dziecka jest Twoim najwyższym priorytetem. Dlatego poddałem każdą z tych aplikacji do kontroli rodzicielskiej rygorystycznym testom, aby upewnić się, że są one w pełni funkcjonalne i, co najważniejsze, całkowicie bezpieczne dla Ciebie i Twoich dzieci. Nawet najbardziej zaawansowane aplikacje, takie jak Qustodio i Net Nanny, są bardzo łatwe w instalacji, konfiguracji i obsługi — idealne dla osób nie znających się na technologii.

Przetestowałem wszystkie aplikacje kontroli rodzicielskiej z tej listy, aby upewnić się, że są szybkie w instalacji i łatwe w użyciu. Moja metodologia koncentruje się na trzech kluczowych obszarach, aby upewnić się, że aplikacja do kontroli rodzicielskiej współpracuje z Tobą i nie powoduje więcej problemów. Instalowanie nieznanej aplikacji do kontroli rodzicielskiej na urządzeniu dziecka może być niebezpieczne. Aplikacja o słabym bezpieczeństwie — lub, co gorsza, złośliwym oprogramowaniu — tworzy ogromną lukę, z której mogą skorzystać drapieżcy online.

Wybrana aplikacja do kontroli rodzicielskiej powinna chronić dane dziecka za pomocą szyfrowania na poziomie bankowym, takim jak bitowe szyfrowanie AES. Poszukaj dostawcy z przejrzystą szczegółową polityką prywatności, abyś wiedział, co robi z poufnymi prywatnymi danymi Twojego dziecka. Jesteś zapracowanym rodzicem i nie chcesz, aby kolejna praca dodawała się do Twojej długiej listy rzeczy do zrobienia.

Świetne aplikacje do kontroli rodzicielskiej mają na celu szybkie i zwięzłe przekazywanie wszystkich ważnych informacji, które musisz wiedzieć związane z bezpieczeństwem Twojego dziecka w Internecie. Wszystkie aplikacje na tej liście są wyposażone w przyjazne dla użytkownika funkcje i oferują automatyczne powiadomienia, dzięki czemu można dowiedzieć się, jak tylko zidentyfikuje ryzyko.

Aplikacja do kontroli rodzicielskiej musi być kompatybilna z urządzeniami, z których regularnie korzystają Twoje dzieci. Znajdziesz tutaj rekomendacje dla aplikacji kompatybilnych z popularnymi platformami mobilnymi i stacjonarnymi, w tym :.

Pomóż dziecku skupić się na nauce, a nie na internetowych rozrywkach.

Zabezpiecza prywatne dane Twojej rodziny z błyskawiczną prędkością i oferuje ochronę przed wieloma przerażającymi zagrożeniami cybernetycznymi, w tym przed złośliwym oprogramowaniem, modułami śledzącymi i oprogramowaniem reklamowym. Sprawdź naszą stronę z kuponami VPN aktualizowaną co tydzień!

Back to Best Parental Control Apps list. Zagrożenia online i cyberprzestępcy stanowią poważne zagrożenie dla dzieci w dzisiejszym świecie internetowym. Te pierwszorzędne aplikacje do kontroli rodzicielskiej oferują proste rozwiązanie, które zapewni bezpieczeństwo Twoim dzieciom nawet w chwilach, gdy nie możesz ich nadzorować bezpośrednio. Jeśli nadal nie możesz zdecydować, która aplikacja do kontroli rodzicielskiej jest najlepszym wyborem dla Twojej rodziny, gorąco polecam Qustodio ze względu na jej potężną technologię filtrowania stron internetowych, nowoczesny, intuicyjny design i wiodące w branży funkcje bezpieczeństwa.

Aby dowiedzieć się więcej o tym, jak chronić swoją rodzinę w Internecie, zapoznaj się z naszym najlepszym przewodnikiem dotyczącym ochrony dziecka w Internecie.

Twoje dane są widoczne dla witryn, które odwiedzasz! Twój adres IP:. Twoja lokalizacja:. Twój dostawca Internetu:. Powyższe informacje mogą służyć do śledzenia Cię, kierowania reklam i monitorowania Twojej aktywności online. Sieci VPN mogą pomóc w ukryciu tych informacji przed witrynami internetowymi, zapewniając ochronę przez cały czas.

Odwiedź ExpressVPN.

Twoje dziecko jest bezpieczne

Katie jest doświadczonym badaczem technologii i pisarką z zamiłowaniem do treści internetowych wolnych od niepotrzebnych odnośników. Uczciwość i przejrzystość to dwie podstawowe wartości vpnMentor. Firmy zajmujące się dziedziną VPN nie mogą zapłacić nam za zmianę lub usunięcie recenzji. Gdy czytający nas wybiorą opcję zakupu danej usługi VPN, my niekiedy otrzymamy za to prowizję z tytułu polecenia, która jest wsparciem dla naszej pracy. Oto dokładne wyjaśnienie tego, czym się zajmujemy i jak możesz wesprzeć naszą pracę. Spis treści. Najlepsze aplikacje do kontroli rodzicielskiej — pełna analiza aktualizacja Qustodio — Najlepsza aplikacja do kontroli rodzicielskiej NetNanny — Konfigurowalne alerty i prosty kanał aktywności Bark — najlepsza do monitorowania wiadomości tekstowych, e-maili i mediów społecznościowych Kaspersky Safe Kids — Najlepsze za darmową kontrolę rodzicielską Mobicip — Natychmiastowe zablokowanie urządzenia dziecka FAQ.

Najlepsze oferty VPN. Ściąga dane do łatwych do odczytania pulpitów nawigacyjnych i pozwala ustawić limity. Obejmuje to możliwość lokalizacji dziecka i ustalania granic geograficznych. Możesz także blokować określone aplikacje z listy limitów która obejmuje Fortnite, ale nie Roblox.

Słabym punktem jest to, że nie obejmuje konsol do gier, dzięki czemu dzieci mogą korzystać z tych urządzeń, aby być poza pętlą i uzyskać dodatkowy czas na zabawę.

Wybierz sieć, w której masz telefon

OurPact, podobnie jak podobne usługi, będzie śledzić połączenia i SMS-y oraz monitorować szereg działań online. Jest szczególnie dobry w planowaniu dostępu do określonych aplikacji na podstawie pory dnia. To nie tylko zatrzymuje Internet, ale ogranicza dostęp do określonej aplikacji lub gry na urządzeniu dziecka.

Działa na urządzeniach iOS i Android. Chociaż kosztuje maksymalnie 1. Jest kilka ustawień, aby zablokować działanie aplikacji na urządzeniach z iOS. Nie blokuje ani nie zarządza konsolami do gier, komputerami ani telewizorami Smart TV, więc rodzice będą musieli osobno skonfigurować sterowanie na tych urządzeniach. Bezpłatna aplikacja dostępna tylko dla systemu Android pozwala rodzicom kontrolować urządzenia z Androidem dla dzieci za pomocą iPhone'a lub telefonu z systemem Android, a także zarządzać aplikacjami, z których dzieci mogą korzystać, zatwierdzając lub blokując je i ustawiając porę snu.

Rodzice mogą również zdalnie zablokować urządzenie, gdy nadejdzie pora na zabawę, naukę lub sen.

Lokalizuj Bliskich

Aby to działało, urządzenie Twojego dziecka musi mieć system operacyjny Android 7. Może to zająć do 30 minut, ponieważ do wykonania jest wiele kroków. Możesz dodać wiele dzieci do konta rodzicielskiego, ale wszystkie dzieci muszą korzystać z jednego urządzenia. Dzieci muszą również mieć konto Google, aby działało, a gdy osiągną 13 lat, Family Link automatycznie rozparuje ich urządzenie.

Top aplikacje do kontroli rodzicielskiej (Android i iPhone) w

Google Family Link jest świetny, jeśli jesteś rodziną użytkowników Androida z dziećmi poniżej Jeśli znajdziesz się poza tym, rozwiązanie może nie być odpowiednie dla twoich potrzeb. Zobacz nasze krok-po-kroku aby skonfigurować aplikację na urządzeniu dziecka. Jest to aplikacja instalowana na każdym urządzeniu, która pozwala dokładnie kontrolować, co dziecko może robić online.

Możesz ustawić pracę domową i porę snu, a także ogólny limit czasu. Możesz także śledzić ruch i ustawiać strefy, które będą ostrzegać, jeśli dziecko je opuści. Aplikacja jest ograniczona do urządzeń z systemem iOS, Android i Kindle, więc nie przestaje dzieciom podróżować do innych technologii, takich jak telewizory smart, konsole lub komputery.