Najlepsze aplikacje do nauki angielskiego. Co byście dodali?
Więcej informacji OK. Zaloguj się. Ukryte pola. Nowe wydania. Dla wszystkich.
Zastosowanie aplikacji do podsłuchu telefonu
Dodaj do listy życzeń. Malwarebytes chroni przed najnowszymi zagrożeniami typu malware, w tym trojanem Loapi! Jedna z najpopularniejszych na świecie technologii chroniących przed złośliwym oprogramowaniem jest dostępna na urządzenia mobilne! Malwarebytes for Android ochroni telefon lub tablet przed złośliwym oprogramowaniem, programami ransomware i adware w czasie rzeczywistym. Facebook i Whatsapp lub na stronach internetowych. Potężna ochrona w Twojej kieszeni Malwarebytes for Android chroni urządzenie przed zagrożeniami zaawansowanych technicznie metod cyberataków, w tym przed złośliwym oprogramowaniem, programami typu ransomware i inwigilacją.
gdzie Twój anty-wirus nie może
Dzięki niemu Ty i Twój system Android będziecie bezpieczni, gdziekolwiek się nie znajdziecie. Spraw, aby Twój smartfon był mądrzejszy Czy pobrana aplikacja jest bezpieczna? Dzięki Malwarebytes for Android już nigdy nie zajdzie obawa, że pobrana aplikacja zawiera złośliwy kod lub jest powiązana z niepożądanym oprogramowaniem.
Kilka aplikacji antywirusowych daje także miejsce w chmurze na przechowywanie ważnych plików oraz zdjęć. Tak, antywirus zdecydowanie jest nam potrzebny. A ponieważ oferuje go wiele firm, nasz ranking ma za zadanie pomóc Ci w wybraniu najlepszego, w który warto zainwestować swoje pieniądze. Opisane tu szerzej aplikacje osiągnęły maksymalne wyniki - po 6 punktów - za ochronę, wydajność i użyteczność. Test główny był przeprowadzany od stycznia do czerwca r. Oceniano aż 14 aplikacji zabezpieczających dla systemu Android 8. Wynik pokazał, że istnieje nie tylko kilka dobrych aplikacji zabezpieczających dla Androida, ale oprócz tego aplikacje te gwarantują trwałą ochronę w teście wytrzymałościowym.
Każda aplikacja została oceniona pod względem ochrony, wydajności i użyteczności. Za każdą z tych kategorii laboratorium przyznaje do 6 punktów, czyli maksymalnie aplikacja mogła otrzymać aż 18 punktów. W sumie aż 5 aplikacjom udało się osiągnąć idealny wynik. Tuż za nimi z 17,7 punktami uplasowała się aplikacja Kaspersky, z 17,5 punktami securiON oraz aplikacje z AhnLab i McAfee z odpowiednio 17,3 i 17,1 punktami.
Nie jest wcale zaskoczeniem, że z zaledwie 6 punktami, na ostatnim miejscu na liście uplasowało się Google Play Protect. Google Play Protect powinien działać niezawodnie, powinien wykrywać, blokować i usuwać zainfekowane aplikacje. Niestety rzeczywistość jest zupełnie inna. Przez cały okres testowy Google Play Protect wykazywał średni współczynnik wykrywania infekcji wynoszący 64,6 procent w teście w czasie rzeczywistym.
W zaokrągleniu oznacza to, że Google Play Protect pomija aż od do aplikacji zawierających ukryte złośliwe oprogramowanie! Całe szczęście pozostałe aplikacje wykonują znacznie lepszą robotę niż Google Play. Aplikacje Bitdefender, G Data, Kaspersky, NortonLifeLock i Trend Micro sprostały zadaniom i w obu testach bez wyjątku wykryły prawie 20 procent złośliwych aplikacji.
- Podobne aplikacje;
- 30+ funkcji szpiegowskich iPhone'a w iKeyMonitor.
- Bezpłatne materiały dotyczące Malwarebytes do pobrania.
Aplikacja firmy Avira popełniła niewielki błąd w teście w czasie rzeczywistym: 99,9 procent. Jednak nadal osiągały doskonałe wyniki, między a 99,8 procent.
AdwCleaner
Laboratorium zbadało również, jak bardzo aplikacje zabezpieczające obciążają system i baterię oraz czy używają dużej ilości danych w tle. Wynik był pozytywny: 11 z 14 testowanych aplikacji nie obciąża systemu. Tylko aplikacja firmy McAfee przesłała w tle całkiem sporo danych, więc otrzymała tylko 5,3 punktu.
Również aplikacje firm Avast i AVG często przesyłają zbyt dużo danych w tle, za co każda z nich otrzymała zaledwie 4,7 punktu. Google Play Protect w tej kategorii otrzymał 6 punktów. W teście wzięły udział najnowsze edycje aplikacji ochronnych. We wszystkich kategoriach najlepiej wypadły aplikacje poniżej:. Niestety aplikacja zabezpieczająca może nie tylko nie rozpoznać aplikacji zawierającej złośliwe oprogramowanie, ale może również nieustannie wykrywać nieszkodliwe programy jako rzekome złośliwe oprogramowanie. Takie fałszywe alarmy są denerwujące i spowalniają korzystanie z urządzenia, dlatego nie powinny się pojawiać.
Aby sprawdzić, jak aplikacja radzi sobie z takim scenariuszem, laboratorium instaluje wiele nieszkodliwych aplikacji na urządzeniach testowych. W całym okresie testowym obejmowało to ponad nieszkodliwych aplikacji ze Sklepu Play i nieco poniżej dodatkowych nieszkodliwych aplikacji z innych źródeł.
W testach Play Protect uruchomił fałszywy alarm prawie 50 razy w nieszkodliwych aplikacjach pochodzących z jego własnego sklepu!
- Najlepszy sposób na śledzenie mojego utraconego telefonu komórkowego GPS.
- Programy antyspyware;
- Dowiedz się, jak szpiegować monitorowanie komórek?
Dodatkowo prawie 80 dodatkowych fałszywych alarmów dla aplikacji z innych źródeł. Dlatego w teście wytrzymałościowym nie przyznano Google Play Protect żadnych punktów w kategorii użyteczności. Podczas gdy inne aplikacje zabezpieczające również miały problemy z fałszywymi alarmami, ich wskaźnik wykrywania mieścił się w przybliżeniu w zakresie od 3 do 10 fałszywych alarmów. Aplikacja Ikarus zaledwie 4,3 punktu.
Natomiast Google Play Protect przepuszcza co drugą lub trzecią złośliwą aplikację bez podejmowania jakichkolwiek działań, a nieszkodliwe aplikacje klasyfikuje jako niebezpieczne. Ten test pokazuje, że niezbędne jest korzystanie z dobrej aplikacji zabezpieczającej innej firmy.
Perfekcyjnie wypadła za to przy wydajności oraz barku wpływu na działanie Androida. Oferuje możliwość ograniczania dostępu aplikacji do wybranych funkcji systemu, doradcę prywatności oraz bezpieczną przeglądarkę. Uzyskał perfekcyjne rezultaty w kategoriach ochrony, wydajności oraz braku odczuwania działania przez użytkownika.
Programy antyspyware - dobreprogramy
Nie podniósł ani jednego fałszywego alarmu, zarówno podczas instalacji, jak i używania aplikacji - badane były apki z Play Store oraz innych sklepów. Niestety, nie posiada filtrowania wiadomości i nie wspiera blokowania połączeń. Ma za to kontrolę nad aplikacjami, wbudowany VPN , bezpieczną przeglądarkę oraz wykrywanie zagrożeń w połączeniach Wi-fi.