Jaki jest łatwy sposób monitorowania na czyjeś zdjęcia na iPhonea

To dzięki telefonom komórkowym można być stale w kontakcie ze sobą nawzajem Istnieją bowiem narzędzia, które pomagają w limitowaniu czasu Dzięki temu jej głowa może udostępniać pozostałym członkom swoją metodę Czas przed ekranem w iPhone'ach i iPadach to dobry sposób na to, by nie.

Aplikacja sprawdzi, czy telefon nie został zhakowany Interakcje: Ważne 1 0.

5 najlepszych aplikacji antywirusowych na iOS []: Zabezpiecz wszystkie iPhone’y i iPady

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News. Tagi: plus usecrypt messenger zhakowany telefon. Zaloguj się, aby móc komentować. Przewiń w dół do następnego wpisu. Ostatnie komentarze Ostatnio na forum msnet Benjamin Linus Remington Karlos20 Czytaj więcej na ten temat. Nie, ale zamierzam ubezpieczyć. Nie i nie zamierzam. Nie mam żadnego z wymienionych urządzeń. Polecane tematy. Daj cynk ×. Zaloguj się ×.

Android: sprawdź administratorów urządzenia

Zarejestruj się ×. Avira Mobile Security daje zdecydowanie więcej funkcji zabezpieczających niż jakiekolwiek inne darmowe antywirusy na iPhona czy iPada, a każda z tych funkcji jest przydatna, pomocna i dokłada kolejną warstwę zabezpieczenia na nasze urządzenie z iOS. Ja sam ciągle korzystam z iPhona do zakupów online i bankowości internetowej i zawsze martwię się, że nabiorę się na jedną z tych fałszywych stron, które proszą o wpisanie danych do karty kredytowej, po czym przejmują nasze dane. Spróbowałem otworzyć na Safari kilka znanych stron, które wyłudzają w ten sposób dane i funkcja Web Protection od Avira Mobile Security zablokowała mi dostęp do każdej z nich.

Jeśli mój telefon kiedykolwiek zostanie zgubiony lub skradziony, będę mógł zalogować się do Avira Connect z innego urządzenia, aby korzystać z narzędzi przeciw kradzieży firmy Avira. Przetestowałem tę integrację z moim komputerem i mogłem robić wiele różnych rzeczy z poziomu tego pulpitu nawigacyjnego, takich jak śledzenie telefonu i wysyłanie ostrzeżeń, a także pobieranie innych bezpłatnych aplikacji od firmy Avira.

Z kolei antywirus premium Avira jest jednym z najlepszych programów antywirusowych na rynku , który zapewnia profesjonalną ochronę iOS i 4 innych urządzeń w tym samym abonamencie. Sprawdź pełną i szczegółową recenzję Avira tutaj. Jego technologia antyphishingowa jest szczególnie imponująca.

iPhone 6S Plus vs iPhone 7 Plus vs iPhone 8 Plus vs iPhone XS Max vs iPhone 11 Pro Max Speed Test!

Pobierz teraz bezpłatny Avira Mobile Security. McAfee to dobrze znana firma z branży bezpieczeństwa internetowego i tak jak w przypadku ich wersji desktopowej, ich darmowa aplikacja na iOS zapewnia wysoką jakość. McAfee Mobile Security zawiera dwie oddzielne funkcje do wykrywania lokalizacji urządzenia z iOS, na wypadek gdyby zostało skradzione lub zagubione. Udało mi się skorzystać z obydwu tych funkcji po zalogowaniu na moje darmowe konto McAfee na innych urządzeniach w tym na Apple Watch!

Fajnie jest mieć te dwie rzeczy, ale są to standardowe funkcje domyślnej aplikacji Apple pod iOS Find My. McAfee wysłał mi e-mail ze zdjęciem wraz z ostatnią znaną lokalizacją urządzenie. Media Vault szyfruje media na urządzeniu i zabezpiecza je za pomocą dodatkowego kodu PIN.

Skonfigurowałem go tak, aby automatycznie zapisywał nowe zdjęcia i filmy w moim Media Vault. Zabezpieczenie antykradzieżowe McAfee Mobile Security są naprawdę imponujące. McAfee zapewnia również, że zawsze masz połączenie z bezpieczną siecią Wi-Fi, więc nie ma szans, że ktokolwiek będzie w stanie Cię szpiegować. Pobierz teraz bezpłatnie program McAfee Mobile Security. Sprawdzam swoje konto bankowe, zamawiam jedzenie za pomocą karty kredytowej, wysyłam e-maile, loguję się w mediach społecznościowych… Mój telefon dużo o mnie wie.

Dane te są zagrożone, chyba że podejmę aktywne kroki w celu ich ochrony. Phone Guardian koncentruje się na ochronie mojego wychodzącego ruchu sieciowego — danych wychodzących z mojego urządzenia. Phone Guardian używa wirtualnej sieci prywatnej VPN , aby zapewnić, że mój telefon jest zawsze podłączony do bezpiecznej sieci. VPN szyfruje również dane wychodzące z mojego telefonu i przekierowuje mój ruch sieciowy przez inny, bezpieczny serwer.

Nawet jeśli ktoś przechwyci moje dane, nie będzie w stanie ich odczytać. Inna funkcja Phone Guardian analizuje sposób, w jaki moje aplikacje wykorzystują moje dane osobowe. Phone Guardian informuje mnie, czy aplikacja zbiera moje dane osobowe i dane o użytkowaniu w celach reklamowych.

Byłem zszokowany, widząc, że niektóre aplikacje, którym ufałem, gromadzą moje osobiste dane na temat użytkowania i nigdy nie dowiedziałbym się tego, gdyby ta aplikacja mnie nie poinformowała o tym. Jednak chociaż jest to bardzo fajna funkcja, istnieje pewien problem.

Jako, że aplikacja jest bezpłatna, Phone Guardian zarabia pieniądze, robiąc coś podobnego: Zbiera dane o korzystaniu z aplikacji i sprzedaje je do celów badań rynkowych. Użytkownicy dbający o prywatność powinni być tego świadomi — mimo to dane, które Phone Guardian zbiera są anonimowe, więc nie będzie sprzedawał ich reklamodawcom.

Najlepsza nawigacja na wakacje

Phone Guardian zapewnia szybką i bezpłatną sieć VPN, aby zapewnić prywatność Twojego ruchu sieciowego. Phone Guardian pomaga również zrozumieć, w jaki sposób aplikacje żądające danych wykorzystują Twoje dane osobowe. I chociaż Phone Guardian zbiera również dane z Twojego urządzenia, wszystkie są anonimowe, czego nie robią inne bezpłatne VPN. Pobierz bezpłatny Phone Guardian teraz. Lookout Personal dla iOS oferuje kilka fajnych bezpłatnych funkcji lokalizowania telefonu, które bazują na domyślnej aplikacji Apple Find My. Przetestowałem funkcję Locate, umieszczając ją w samochodzie mojego przyjaciela i umożliwiając mu bardzo szybką jazdę.


  • Krótkie podsumowanie informacji dotyczących najlepszego oprogramowania antywirusowego w 2021:!
  • Sprawdź, czy ktoś nie podsłuchuje twojego smartfona. Tłumaczymy jak to zrobić | .
  • Uśmiechnij się, jesteś w ukrytej kamerze.
  • Szpieguj wiadomości mojej dziewczyny lub żony!

Potem przetestowałem funkcję Scream o czym mu powiedziałem , i była tak głośna, że go wystraszyła! Następnie funkcja Lookout Lost Message wysłała krótką wiadomość na ekran blokady z moimi danymi kontaktowymi, informującą o tym jak szukałem swojego telefonu. Gdyby mój znajomy go nie miał, pomocny nieznajomy mógłby go znaleźć i zwrócić mi go z powrotem. Te funkcje są świetne, ale co jeśli twoja bateria wyczerpie się, zanim będziesz mieć okazję z nich skorzystać?

Celowo wyczerpałem baterię i przetestowałem funkcję Signal Flare sygnału Lookout. Wysłała mi e-mail z informacją o ostatniej znanej lokalizacji mojego telefonu. Kilkukrotnie wpisałem nieprawidłowo swój kod PIN, próbowałem wyłączyć telefon, a następnie próbowałem wyciągnąć kartę SIM. Lookout wykonał zdjęcie z mojego przedniego aparatu i przesłał mi je pocztą elektroniczną wraz z ostatnią znaną lokalizacją mojego telefonu. Uwaga: możesz wybrać, które działania będą uruchamiać powiadomienia o kradzieży — w końcu możesz nie chcieć otrzymywać powiadomienia o kradzieży za każdym razem, gdy wyłączasz telefon.

Lookout Personal dla iOS to dobry wybór, jeśli tak jak ja często gubisz telefon w miejscach publicznych. Ale ochrona przed kradzieżą nie jest tak silna jak inne tytuły z tej listy, takie jak McAfee. Pobierz teraz bezpłatnie Lookout Personal na iOS. Oferta Avast na iOS jest ogólnie bardzo dobra, ale naprawdę spodobała mi się funkcja Identity Guard, która powiadomi Cię, jeśli Twoje dane osobowe zostaną ujawnione online.

Chociaż jest to fajne, chroni tylko 1 adres e-mail w bezpłatnym abonamencie oraz standardowe antywirusy premium, takie jak McAfee i Norton zrobią to lepiej i taniej. Jedną z rzeczy, które mi się podobały, była funkcja bezpieczeństwa Wi-Fi firmy Avast. Automatycznie sprawdzała ona wszystkie moje połączenia Wi-Fi pod kątem luk. Powiadamiała mnie o:. Ta funkcja jest ważna, jeśli podobnie jak ja dużo podróżujesz i często łączysz się z wieloma nieznanymi sieciami Wi-Fi. Aplikacja posiada również Photo Vault, który zapewnił mi dodatkową warstwę bezpieczeństwa dla multimediów przechowywanych na moich urządzeniach.

Avast Security i Photo Vault mogą pomóc zachować bezpieczeństwo Twoich danych osobowych, ruchu sieciowego i prywatnych mediów. To świetny wybór, jeśli szukasz przyzwoitej bezpłatnej aplikacji mobilnej, która nie spowolni Twojego urządzenia. Apple ma rację.

45 najlepszych programów szpiegowskich i antyszpiegowskich!

I zarazem nie ma jej. Ale wbudowane zabezpieczenia Apple nie uchronią nas przed naszymi własnymi nawykami przeglądania. Wyłudzanie informacji to duży problem, kradzież to duży problem, a przeglądanie w niezabezpieczonych sieciach to duży problem. Naprawdę nie widzę powodu, aby nie instalować aplikacji antywirusowych na moim iPhonie. Nasze iPhony są nie tylko cenną własnością, ale także zawierają niektóre z najbardziej wrażliwych danych osobowych.