Jaki jest łatwy sposób monitorowania na czyjeś zdjęcia na iPhonea

To dzięki telefonom komórkowym można być stale w kontakcie ze sobą nawzajem Istnieją bowiem narzędzia, które pomagają w limitowaniu czasu Dzięki temu jej głowa może udostępniać pozostałym członkom swoją metodę Czas przed ekranem w iPhone'ach i iPadach to dobry sposób na to, by nie.

Pobierz i zainstaluj iPhone Message Recovery. Następnie program zacznie skanować iPhone'a i odzyskać usunięte wiadomości tekstowe z iPhone'a. Pamiętaj, że nie można odłączyć urządzenia przed zakończeniem procesu odzyskiwania.

Podaj mail i napisz model swojego telefonu by otrzymać kod na darmowe szkło hartowane!

Po zakończeniu skanowania wszystkie utracone pliki znalezione w iPhonie będą wyraźnie widoczne w lewej części okna. Wyświetl podgląd i sprawdź potrzebne wiadomości tekstowe. Następnie możesz natychmiast usunąć usunięte wiadomości tekstowe z komputera.

1. Podgląd usuniętych wiadomości SMS z luką w zabezpieczeniach systemu iOS

Jeśli kiedykolwiek wykonałeś kopię zapasową wiadomości tekstowych w kopii zapasowej iTunes, możesz również odzyskać usunięte wiadomości tekstowe z iPhone'a z kopii zapasowej iTunes. W odróżnieniu od metody odzyskiwania plików z iTunes, możesz wyświetlić podgląd kopii zapasowej iTunes i odzyskać tylko usunięte wiadomości tekstowe. Po prostu wybierz plik kopii zapasowej iTunes, który chcesz odzyskać.

Po zeskanowaniu pliku kopii zapasowej iTunes program może wyodrębnić wszystkie dane kopii zapasowej.

Część 2: odzyskiwanie usuniętych wiadomości tekstowych od operatora telefonicznego

Wystarczy przejrzeć pliki w kopii zapasowej iTunes i wybrać odpowiednio usunięte wiadomości tekstowe, które chcesz odzyskać. Usunięcie usuniętych plików na komputer zajmuje kilka sekund. Oczywiście możesz również odzyskać usunięte wiadomości tekstowe z iPhone'a z pliku kopii zapasowej iCloud w programie.


 • Top Tracking Software do Spy na Android Mobile.
 • Jak mogę śledzić smartfon kogoś innego.
 • 5 sposobów na odzyskanie usuniętych wiadomości tekstowych z iPhone’a.
 • Najlepszy sposób na śledzenie mojego utraconego telefonu komórkowego GPS?
 • Co musisz wiedzieć, aby odzyskać skasowane SMS-y?!
 • Jak odzyskać skasowane SMS-y – Android, iPhone i Windows.

AnyMP4 iPhone Data Recovery umożliwia podgląd i odzyskanie żądanych usuniętych wiadomości tekstowych bezpośrednio z iPhone'a. Dowiedz się więcej o szczegółowym procesie, jak poniżej.

Jak Odzyskać na Mac'u usunięte Wiadomości Tekstowe iPhone

Krok 1 : Oczywiście możesz również odzyskać usunięte wiadomości tekstowe z iPhone'a z pliku kopii zapasowej iCloud w programie. Krok 2 : Wybierz pliki kopii zapasowej iCloud, aby odzyskać usunięte wiadomości tekstowe z iPhone'a. Po zeskanowaniu kopii zapasowej iCloud możesz wyświetlić podgląd wszystkich usuniętych plików, w tym wiadomości tekstowych. Następnie możesz pobrać usuniętą wiadomość tekstową na swój komputer.

Co należy zrobić, jeśli nadal nie można przywrócić usuniętych wiadomości SMS na iPhonie? W tej sytuacji zaleca się znalezienie sklepu naprawczego lub bezpośrednio u przewoźnika. Opisz, co stało się z iPhonem, a pomogą ci przywrócić wiadomości tekstowe na iPhonie. Niektórzy operatorzy telefoniczni mogą prowadzić rejestr twoich wiadomości tekstowych, do których możesz uzyskać dostęp w określonych procesach.

iPhone SMS Recovery - Odzyskiwanie usuniętych wiadomości SMS iPhone (98.9% Recovery Rate)

Usunięta wiadomość tekstowa powinna być niewielka, ale zawsze możesz spróbować. Spróbuj użyć AnyMP4 iPhone Data Recovery, gdy chcesz przywrócić usunięte wiadomości tekstowe, przekonasz się, że jest to potężne narzędzie do odzyskiwania. Aby uniknąć utraty danych, rozsądnie jest wykonać kopię zapasową wszystkich ważnych danych z wyprzedzeniem, ponieważ sytuacja utraty danych z powodu złej wydajności telefonu iPhone może się często zdarzyć.

Nie możesz więc przegapić tego narzędzia do odzyskiwania. Czy wiesz, jak wykonać kopię zapasową SMS na Androida? Artykuł wyjaśnia doskonałe sposoby tworzenia kopii zapasowych wiadomości SMS przez 6.

Największe oszczędności! Do zainstaluj to oprogramowanie na swoim iPhonie , będziesz mógł korzystać z następujących korzyści oferowanych przez ten program, aby odzyskać ważne informacje.

Jak odzyskać skasowane wiadomości tekstowe na iPhone?

Twój iPhone może również zostać zawieszony w nieskończona pętla restartu i tracisz informacje, w takim przypadku możesz przełączyć je w tryb DFU. Aby z tego skorzystać, należy wyszukać to oprogramowanie w Apple Store i pobrać je na swój komputer, po czym należy rozpocząć odzyskiwanie informacji. Bez względu na to, jakie informacje chcesz odzyskać, dzięki FoneDog Toolkit-iOS Data Recovery możesz reset, wiadomości tekstowe, notatki głosowe i więcej.


 • Jak włamać się za darmo iPhonea.
 • 2. Odzyskaj usunięte wiadomości tekstowe z kopii zapasowej;
 • Jak odzyskać usunięte wiadomości tekstowe bez kopii zapasowej na iPhonie (przykład) - .
 • Jak odzyskać usunięte wiadomości tekstowe na iPhone'a!
 • Jak odzyskać skasowane SMS-y? Android!
 • Pliki do pobrania aplikacji iPhone 4S;

Ponadto nie musisz być geniuszem w technologii, aby używać tego programu, ponieważ został on zaprojektowany w prosty sposób. W rzeczywistości, aby uzyskać informacje, otrzymujemy poradnik samopomocy, który prowadzi nas krok po kroku.