Jaki jest łatwy sposób monitorowania na czyjeś zdjęcia na iPhonea

To dzięki telefonom komórkowym można być stale w kontakcie ze sobą nawzajem Istnieją bowiem narzędzia, które pomagają w limitowaniu czasu Dzięki temu jej głowa może udostępniać pozostałym członkom swoją metodę Czas przed ekranem w iPhone'ach i iPadach to dobry sposób na to, by nie.

Udostępnij przez

Uwaga na fałszywą aplikację InPost Mobile! Uważajcie na zainfekowany link do fałszywego sklepu Google Play! Zainfekowana strona jest łudząco podobna do oficjalnej karty naszej aplikacji. Uważajcie na fałszywe SMS-y! Cyberprzestępcy po raz kolejny rozsyłają niebezpieczne SMS-y i podszywają się pod InPost — w wiadomościach SMS informują o przekazaniu paczki do magazynu z powodu przekroczenia wymiarów opakowania i skłaniają do wniesienia opłaty. Przypominamy, że InPost nigdy nie wysyła wiadomości SMS w związku z przekroczeniem wymiaru opakowania wraz z prośbą o dopłatę!

Prosimy o czujność. Kolejne ataki phishingowe! Oszuści po raz kolejny — tym razem wykorzystując trudną sytuację w kraju związaną z pandemią — podszywają się pod InPost i w wiadomościach SMS informują o wstrzymaniu paczki i skłaniają do wniesienia opłaty za jej wznowienie. Informujemy, że InPost nigdy nie wstrzymuje dostawy przesyłek z powodu braku dezynfekcji lub ubezpieczenia. Bądźcie uważni! Uważajcie na kolejne ataki phishingowe! Oszuści po raz kolejny — tym razem wykorzystując trudną sytuację w kraju związaną z pandemią — podszywają się pod InPost i w wiadomościach SMS skłaniają do płatnej dezynfekcji paczki poprzez podany link.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Klienci, uważajcie na ataki phishingowe! Oszuści po raz kolejny podszywają się pod InPost i w wiadomościach SMS skłaniają do opłacenia wstrzymanej paczki poprzez podany link. Uważajcie na fałszywe SMSy! Dochodzą do nas informacje o kolejnych oszustach, którzy podszywają się pod InPost.


  1. Szpieg telefon komórkowy Verizon!
  2. Szwecja: obywatele dostaną SMS-y z instrukcją zasad bezpieczeństwa na święta.
  3. Najlepsze oprogramowanie szpiegujące do telefonu?

Tym razem przestępcy skłaniają do pobrania naszej aplikacji w celu otrzymania kodu odbioru paczki. Przypominamy: InPost nigdy nie wysyła linków do pobrania kodów odbioru — wysyłamy je zawsze bezpośrednio w wiadomości email, SMS lub w aplikacji InPost Mobile. Nie klikaj w link otrzymany w wiadomości!

Odnotowaliśmy kolejne niebezpieczne ataki phishing. Cyberprzestępcy podszywają się pod InPost, wysyłając niebezpieczne wiadomości z linkiem do pobrania lub aktualizacji aplikacji z fałszywej domeny. Pod żadnym pozorem nie klikaj w link otrzymany w wiadomości SMS — grozi to zainfekowaniem telefonu szkodliwym oprogramowaniem.

Uwaga na niebezpieczne wiadomości! Obserwujemy kolejne niebezpieczne ataki phishing. Dodatkowo, nigdy nie wstrzymujemy dostaw przesyłek do momentu potwierdzenia adresu — nie ma to nic wspólnego z procedurami związanymi z bezpieczeństwem. W związku z pojawiającymi się ostatnio atakami phishing SMS przypominamy, że InPost nigdy nie wysyła wiadomości z prośbą o wygenerowanie kodu odbioru poprzez kliknięcie w link! Zwracaj uwagę również na nadawcę wiadomości — InPost nigdy nie wysyła wiadomości z nazwą nadawcy INPL lub podobną.

Kliknięcie w link grozi zainfekowaniem telefonu szkodliwym oprogramowaniem. Uważaj na niebezpieczne wiadomości SMS z linkiem do pobrania lub aktualizacji aplikacji z fałszywej domeny. Pod żadnym pozorem nie klikaj w link otrzymany w wiadomości SMS. Uwaga na fałszywe wiadomości! W związku z pojawiającymi się coraz częściej atakami phishing SMS, w których cyberprzestępcy podszywają się pod InPost i wysyłają niebezpieczne linki skłaniające do pobrania aplikacji, przypominamy, że nigdy nie wysyłamy wiadomości z adresami kierującymi do domeny.

Uwaga na fałszywe wiadomości phishingowe! Pojawiła się nowa fala fałszywych wiadomości, w których cyberprzestępcy podszywają się pod InPost, informując o dopłatach do przesyłek w związku z ich dezynfekcją. Apelujemy o rozwagę i przypominamy, że InPost nigdy nie wysyła informacji o dopłatach w wiadomościach SMS! Informujemy ponadto, że nie wysyłamy żadnych informacji mających na celu weryfikację paczek ze względu na zagrożenie koronawirusem.

Cyberprzestępcy po raz kolejny podszywają się pod InPost. Rozsyłają SMSy informujące o możliwości śledzenia przesyłek za pośrednictwem aplikacji mobilnej z załączonym linkiem do złośliwej domeny. Kliknięcie w link grozi zainfekowaniem telefonu złośliwym oprogramowaniem.

Złote przykazania dobrego pisania, czyli jak tworzyć teksty promujące salon – cz. II

Przypominamy, że dla własnego bezpieczeństwa oprogramowanie należy instalować jedynie z oficjalnego źródła — sklepów Google Play, App Store i Huawei AppGallery. Osoby, które zainstalowały aplikację z innego źródła powinny niezwłocznie przywrócić telefon do ustawień fabrycznych. Podanie adresu email oznacza wyrażenie zgody na otrzymywanie od InPost sp. InPost sp. Wycofanie zgody na otrzymywanie informacji handlowych jest możliwe w dowolnym momencie, co nie wpływa na zgodność przetwarzania danych przed jej wycofaniem.

Masz też prawo wyrazić sprzeciw wobec przetwarzania Twoich danych w celach marketingowych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o przysługujących Ci prawach, znajduje się w Polityce Prywatności. Strona główna O InPost Bezpieczeństwo.

Bezpieczeństwo na pierwszym miejscu. Ogólne zasady bezpieczeństwa. Co więcej haseł, to nie jedno. Wysyłaj z głową. Zawsze blokuj telefon i komputer.

Przetwarzanie numeru telefonu - RODO

Zastanów się dwa razy przed otwarciem załącznika. Prywatność na wysokim poziomie. Instaluj aplikacje mobilne tylko z oficjalnych sklepów. Nie wysyłaj plików firmowych na prywatny adres e-mail. Antywirus to konieczność. Zawsze sprawdzaj, gdzie wpisujesz swoje hasło. Pamiętaj o backupach. Twórz silne, trudne do złamania hasła.


  • Zabiła swojego chłopaka, bo przeczytał jej sms-y?
  • Dobra osobiste - Porady prawne!
  • Szwecja: obywatele dostaną SMS-y z instrukcją zasad bezpieczeństwa na święta - Kobieta.
  • Aktualizacje to podstawa. Poznaj więcej zasad. Cyberprzestępczość To ogół zagadnień, które dotyczą przestępstw popełnianych w Internecie.

    Miłosne sms-y

    Phishing To jedna z najczęstszych i najbardziej popularnych metod oszustwa, którą wykorzystują cyberprzestępcy. Nigdy nie klikaj w podejrzane linki. Uważaj zwłaszcza na te skrócone typu bit. Nie otwieraj i nie odpowiadaj na podejrzane wiadomości SMS. Takie działania tylko prowokują przestępców do wzmożonych ataków. Pamiętaj, że numer zawsze możesz sprawdzić w wyszukiwarce. Pod żadnym pozorem nie ujawniaj swoich prywatnych danych. Stosuj zasadę ograniczonego zaufania w sieci. Nie ufaj nawet poważnym instytucjom, jeśli proszą o aktualizację danych.

    Pobierz „Alior Mobile”

    Spoofing Metoda internetowego oszustwa, której działanie opiera się na podszywaniu pod konkretny podmiot element oprogramowania czy innego użytkownika Internetu w celu wyłudzenia wrażliwych danych, takich jak np. Zachowaj ostrożność podczas surfowania po Internecie. Używaj aktualnej przeglądarki, regularnie czyść historię i sprawdzaj linki, w które klikasz.

    Nie odpowiadaj na maile, w których nadawca prosi o podanie prywatnych danych, takich jak np. Sprawdzaj adresy email i strony www. Jeśli masz wątpliwości, skontaktuj się bezpośrednio z instytucją, od której dostałeś tę informację i poproś o zweryfikowanie wiadomości. Malware To szkodliwe oprogramowanie przesyłane jako załącznik, którego celem jest uzyskanie dostępu do Twojego urządzenia. Nigdy nie otwieraj i nie pobieraj załączników, chyba że masz pewność, że pochodzą ze sprawdzonego źródła.