Jaki jest łatwy sposób monitorowania na czyjeś zdjęcia na iPhonea

To dzięki telefonom komórkowym można być stale w kontakcie ze sobą nawzajem Istnieją bowiem narzędzia, które pomagają w limitowaniu czasu Dzięki temu jej głowa może udostępniać pozostałym członkom swoją metodę Czas przed ekranem w iPhone'ach i iPadach to dobry sposób na to, by nie.

Towarzyszyć zamiast szpiegować

Teraz możesz ustawić swój status w aplikacji Teams na Niedostępny. Nadal będziesz otrzymywać powiadomienia, jeśli jakaś osoba wyśle Ci wiadomości, jednak możliwa będzie praca w aplikacji Teams będąc jednocześnie niewidocznym dla innych. Prawdziwa magia! Sprawdź nową, uproszczoną organizację ustawień powiadomień.

Nowości w aplikacji Microsoft Teams

Zostań ekspertem od powiadomień i dowiedz się więcej o zmianach na stronie Zarządzanie powiadomieniami w aplikacji Teams. Korzystaj z szablonów zespołów utworzonych specjalnie dla Twojej branży, które ułatwią Ci tworzenie zespołów zoptymalizowanych pod kątem Twojego sposobu pracy. Dostępne są też nowe szablony na potrzeby zarządzania projektami, wprowadzania nowych pracowników i nie tylko. Dowiedz się, jak korzystać z szablonów na stronie Tworzenie zespołu na podstawie szablonu.

Bezproblemowe przełączanie między urządzeniami podczas spotkania w aplikacji Teams. W przypadku dołączania do spotkania z telefonu podczas przygotowywania sobie porannej kawy możesz przełączyć się na komputer, gdy dojdziesz do swojego biurka, i nikt się nawet nie zorientuje. Możesz teraz używać aplikacji Freehand firmy InVision w celu współpracy podczas spotkań w nowym środowisku spotkań w aplikacji Teams.

Baw się szkicując nowe pomysły i przeprowadzając burzę mózgów z komfortowego i bezpiecznego poziomu spotkania w aplikacji Teams. Sprawdź nowe ustawienia powiadomień w aplikacji Teams. Zaktualizowana organizacja ułatwia znalezienie właściwych powiadomień, dzięki czemu możesz śledzić aktywność, do której przywiązujesz uwagę. Wyświetl szczegóły spotkania w kalendarzu bez konieczności otwierania spotkania. Wystarczy umieścić kursor nad wydarzeniem w kalendarzu, co spowoduje wyświetlenie krótkiego podsumowania szczegółów. Napisy na żywo mogą teraz przypisywać nazwę do prelegenta podczas generowania napisów podczas spotkania.

Napisy na żywo są obecnie dostępne tylko w języku angielskim USA. W celu usprawnienia ułatwień dostępu w usłudze Teams dostępne są dwa nowe skróty. Organizatorzy spotkań mogą teraz wyłączać mikrofony uczestników, aby uniemożliwić im wyłączenie wyciszenia podczas spotkania. W Opcjach spotkania przejdź do pozycji Zezwalaj uczestnikom na wyłączanie wyciszenia i ustaw przełącznik w pozycji Tak.

Notatki ze spotkania teraz obsługują maksymalnie uczestników spotkania w tym samym czasie. Uczestnicy, którzy mają dostęp do notatek, będą mogli nadal uzyskiwać dostęp do notatek ze spotkania, nawet gdy spotkanie zakończy się. Ponadto, jeśli dowolna osoba dołączy do spotkania po jego zaplanowaniu i nie ma ona dostępu do notatek, może teraz zażądać dostępu od właściciela notatek. Pełny zakres informacji znajdziesz na stronie Sporządzanie notatek ze spotkania w aplikacji Teams. Polecanie wideo jest jak przypięcie go dla wszystkich uczestniczących w spotkaniu.

Jeśli jesteś organizatorem lub prezenterem, możesz wybrać wideo dowolnej osoby także własne , aby było to główne wideo, które zobaczą inni.

Adobe Acrobat Reader - najlepsza aplikacja do plików PDF na Androida

Dowiedz się, jak koncentrować uwagę innych na określonej osobie w Polecanie wideo dowolnej osoby podczas spotkania w aplikacji Teams. Przedstawiamy zaktualizowany przycisk Nowa konwersacja w kanałach. Wiemy z pewnością, że rozpoczynasz nową konwersację a nie odpowiadasz na wątek przy użyciu wyglądu nowego przycisku.


  • Telefon komórkowy szpieg iPhone twój współmałżonek.
  • Prywatność i warunki.
  • Naucz się, jak rejestrować rozmowy Friends WhatsApp online na iPhonea bez Jailbreak?

Te same stare skróty klawiaturowe nadal będą działać i możesz je znaleźć w sekcji Skróty klawiaturowe w aplikacji Microsoft Teams. Nowy przycisk znajduje się u dołu kanału.

6 USTAWIEŃ które MUSISZ ZMIENIĆ w Androidzie!

Wybierz pozycję Nowa konwersacja , aby otworzyć pole, w którym piszesz wiadomość. Tak jak wcześniej, możesz wpisać szybką wiadomość i nacisnąć klawisz Enter, aby wysłać, lub wybrać pozycję Formatuj , aby rozwinąć pole i użyć narzędzi do formatowania. Wybierz pozycję Wyślij , aby wysłać wiadomość w trybie rozszerzonym. Tworzenie list w celu zarządzania pracą, monitorowania zapasów i wykonywania innych zadań wspólnie z zespołem.

Dodaj listę do kanału, wybierając pozycję Dodaj kartę, a następnie pozycję Listy może być konieczne wyszukanie aplikacji według nazwy. Tworzenie listy od podstaw lub wybieranie spośród istniejących szablonów i list zespołów. Rozpoczynanie pracy z listami w aplikacji Teams.

W zeszłym miesiącu dla aplikacji Microsoft Whiteboard zostały opublikowane nowe funkcje, które sprawiają, że kontynuowanie procesu twórczego podczas spotkania online w aplikacji Teams jest łatwiejsze. Notatki programu Sticky Notes, obiekty tekstowe i inne elementy zapewniają lepszą organizację Twojej tablicy. Sprawdź wszystkie wiadomości w witrynie Społeczność techniczna firmy Microsoft.

Z radością powiadamiamy, że aplikacja Teams teraz udostępnia aktualizacje stanu wszystkich osób, gdy tylko się pojawią. Co to wszystko oznacza? Chcemy uzyskać bardziej niezawodne i szybsze aktualizacje, gdy Twój stan — dostępny, w trakcie rozmowy itp. Będziesz też otrzymywać szybsze aktualizacje zdarzeń w kalendarzu.

Czym więc jest to nowe środowisko? Dołączenie do połączenia lub spotkania w klasycznej aplikacji Teams spowoduje wyświetlenie go w oknie pomocniczym.

5 najlepszych aplikacji mobilnych do dokumentów PDF na Androida

Skorzystaj z okna głównego, aby poruszać się po zespołach, nie tracąc miejsca podczas spotkań i połączeń. Dowiedz się, jak włączyć wyświetlanie podglądu tego ustawienia z artykułu Uzyskaj podgląd nowych funkcji spotkania. Zapoznaj się też z pełnym komunikatem w artykule Społeczność techniczna firmy Microsoft.

Teraz możesz spowodować, że wszyscy — nawet osoby z Twojej organizacji — będą czekać w poczekalni spotkania, gdy dołączą do organizowanego przez Ciebie spotkania. Aby uzyskać dostęp do tego ustawienia, otwórz pozycję Opcje spotkania. Gdy pojawi się monit Kto może pominąć poczekalnię? Dowiedz się, jak uzyskać dostęp do tych opcji w temacie Zmiana ustawień uczestników spotkania aplikacji Teams. W przypadku dołączania do spotkania aplikacji Teams za pomocą linku są dostępne trzy opcje dołączania.

Jeśli nie masz aplikacji, ale chcesz korzystać ze wszystkich funkcji, jakie udostępnia, wybierz pierwszy przycisk, aby pobrać aplikację zgodną z Twoim systemem operacyjnym.

Rezygnowanie z obserwowania użytkownika

Chcesz dołączyć za pośrednictwem Internetu? Wybierz pozycję Kontynuuj w tej przeglądarce. A jeśli masz już aplikację, wybierz pozycję Otwórz aplikację Teams , aby dołączyć do spotkania, tak jak za pomocą kalendarza aplikacji Teams. Łatwiej jest rozpoczynać spotkanie w kanale.

Naciśnij przycisk Spotkania u góry kanału, a następnie wybierz, aby spotkać się od razu lub zaplanować spotkanie na później. Po wybraniu pozycji Rozpocznij spotkanie teraz zostaną wyświetlone te same opcje ustawienia dźwięku i wideo przed dołączeniem jak w przypadku innych spotkań. Dowiedzieć się, kim są odbiorcy w określonym kanale, wybierając symbol i w prawym górnym rogu kanału.

Zostanie wyświetlona sekcja Informacje — lista wszystkich członków, którzy mają dostęp do kanału, oraz osób, które ostatnio były zaangażowane w kanale.

20 aplikacji, które musisz mieć w swoim smartfonie z Androidem

W obszarze kanałów wybierz pozycję Synchronizacja , aby w dowolnym momencie odświeżyć kartę Pliki w celu upewnienia się, że masz najnowsze aktualizacje plików swojego zespołu. Chcesz coś wyszukać w jednym kanale lub czacie? Otrzymasz wyniki właśnie z tego kanału lub czatu. Działa w przypadku czatów jeden na jeden i grupowych.


  • Rzeczy, które tworzysz lub przekazujesz Google.
  • 5 marca 2021 r..
  • Czy jest jakiś potajemnie do pakietu szpiegowania iPhone X?

Teraz aż do uczestników może dołączyć do spotkania i wysyłać wiadomości na czacie spotkania. Wybierz aktywność, dla której chcesz otrzymywać powiadomienia, oraz miejsce wyświetlania powiadomień. Aby dowiedzieć się więcej na temat powiadomień w usłudze Teams, zobacz Sześć ważnych faktów o powiadomieniach.