Jaki jest łatwy sposób monitorowania na czyjeś zdjęcia na iPhonea

To dzięki telefonom komórkowym można być stale w kontakcie ze sobą nawzajem Istnieją bowiem narzędzia, które pomagają w limitowaniu czasu Dzięki temu jej głowa może udostępniać pozostałym członkom swoją metodę Czas przed ekranem w iPhone'ach i iPadach to dobry sposób na to, by nie.

Bezpieczny Smartfon, czyli nowa funkcja Bezpiecznej Rodziny Każdy rodzic z pewnością ma świadomość tego, że w sieci na najmłodszych czyha wiele pokus i niebezpieczeństw. Aby pomóc Ci w ochronie Bliskich i dać Ci możliwość kontroli stron www, na które zagląda Twoje dziecko, a także umożliwić Ci monitorowanie czasu, który Twój syn lub córka spędzają w Internecie, stworzyliśmy funkcję Bezpieczny Smartfon dostępną w sieci Play.

Dzięki niej, z poziomu swojego telefonu komórkowego, jesteś w stanie nie tylko szybko sprawdzić treści wyświetlane przez Bliskiego na jego smartphonie — możesz także bez problemu ustawić limit czasu korzystania z przeglądarki, czy popularnych kanałów Social Media. Co więcej, dzięki usłudze Bezpieczny Smartfon, raz w tygodniu otrzymasz raport z aktywności Twojego dziecka w Internecie. Dziękujemy, że używasz Bezpiecznej Rodziny! Ponieważ stale ulepszamy naszą aplikację, zalecamy włączenie automatycznej aktualizacji - dzięki temu na pewno nic Cię nie ominie!

Wszystko pod kontrolą?

Wszystko po to, abyś był spokojny, kiedy my chronimy całą Twoją rodzinę! Jedna z lepszych usług jakie miałem. Nie zacina się, zawsze lokalizuje. Posiada bardzo czytelną i dokładną funkcję SOS. Jest niesamowicie intuicyjna w użyciu. Deweloper Locon Sp. Aby dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z zasadami ochrony prywatności dewelopera. Poniższe dane mogą być gromadzone i zostać powiązane z Twoimi kontami, urządzeniami lub tożsamością:.

Wyświetlanie lokalizacji znajomych bez dodatkowych aplikacji

Poniższe dane mogą być gromadzone, ale nie są powiązane z Twoimi kontami, urządzeniami lub tożsamością:. Zasady ochrony prywatności mogą się różnić, np. Więcej informacji. Po włączeniu Chmury rodzinnej z aplikacji tej będzie mogło korzystać do sześciu członków rodziny. Podgląd App Store. Zrzuty ekranu iPhone iPad. Co nowego Historia wersji.


  • Potajemnie spy na ludzi na Roblox?
  • Jak włamać się do wiadomości WhatsApp i czytaj czaty?
  • Naucz się wyłączać szpiegostwo na iPhonea.
  • Aplikacja, która wysyłała wiadomości tekstowe do nieznanego e-maila?
  • Najlepsza aplikacja monitorująca iPhone'a - iKeyMonitor | iKeyMonitor™.

Oceny i recenzje Wszystkie. Smolenn , Zdunekjunior , Prywatność w aplikacji Zapoznaj się ze szczegółowymi informacjami. Informacje Dostawca Locon Sp. Wielkość Kategoria Styl życia. Zgodność iPhone Wymaga systemu iOS w wersji Języki Polski. Ponad milion osób w ponad krajach używa Spyine.

Wyświetlanie lokalizacji znajomych bez dodatkowych aplikacji |

Jeśli jesteś rodzicem, który stara się mieć oko na swoje dziecko, lub pracodawcą nadzorującym pracownika, który ma problemy, nie możesz się pomylić z tym rozwiązaniem. Sprawdź demo na żywo na stronie internetowej Spyine.

Jak śledzić telefon - dziecka, żony, męża itp.

Strona korzysta z plików cookies. Więcej Ok. Bez dokonania zmian ustawień swojej przeglądarki, wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies w celu ułatwienia korzystania z serwisu. FAQ Akcesoria Jak? Sign in. Log into your account. Twoja nazwa użytkownika.

Zrzuty ekranu

Twoje hasło. Nie pamiętasz hasła? Password recovery.

Odzyskaj swoje hasło. Twój e-mail. Forgot your password? Get help. Jak instalować aplikacje na komputerze Mac. Jak wymienić zgubiony AirPod. Jak wymusić zakończenie na komputerze Mac. Najlepsze aplikacje dla taty i ojców-diabłów. Jak cofnąć autoryzację iTunes połączonego z martwym komputerem.

Różne wersje FlexiSpy i ich funkcje

Jak tworzyć darmowe dzwonki w iTunes. Microsoft przenosi aplikację Outlook e-mail do zegarka Apple Watch. Wszystko iPhone X. Oto lista popularnych aplikacji, które wciąż są zoptymalizowane dla iPhone X. Użytkownicy serwisu eBay mogą teraz używać identyfikatora twarzy iPhone X do….