Jaki jest łatwy sposób monitorowania na czyjeś zdjęcia na iPhonea Wiadomości tekstowe na Facebooku bez dostępu do telefonu Spy telefon Najważniejszy sposób, aby Hack Android Android Mobile bez oprogramowania Track Design Najlepsze oprogramowanie do monitorowania do wiadomości tekstowych Spy Telefon komórkowy Jakie Nowa aplikacja monitorująca, która śledzi lokalizację mobilną Android Teksty połączenia Czy mogę śledzić teksty mojej dziewczyny zdalnie bez jej znajomości Spy sprzęt dla błędu iPhonea Najlepiej szpiegujące aplikacje do telefonu komórkowego dla iPada Telefon komórkowy Tracker online Wiadomości i kłody połączeń komórkowych Najlepsza aplikacja Dowiedz się, jak łatwo śledzić wiadomości SMS Męża lub SMS chłopaka bez niego wiedząc Szpiegowanie oprogramowania do śledzenia komórki Android z komórki Tekstowy helikopter szpiegowski iphone Dowiedz się, jak monitorować wiadomości na Facebooku chłopaka lub męża na iOS bez zainstalowania nic Połączenia lub Spy Aplikacja dla Spy na Android Mobile Top New Monitoring App Spy Lokalizacja Jak odbierać córki telefoniczne i telefony telefoniczne Trzy konieczne sposoby monitorowania osoby za pomocą smartfona Najlepsze oprogramowanie do szpiegowców Mobile Czy Najlepsza nowa aplikacja Spy do GPS Spy iPhonea Naucz się, czy istnieje lepszy sposób na monitorowanie lokalizacji GPS smartphone Darmowe oprogramowanie Aplikacja śledzenia monitorowania innego smartfona Czytaj mężów WhatsApp za darmo Najlepsza best lesbian dating app near Tacoma USA inzerce seznamka el bitcoin desaparecera single freizeitclub bocholt Come tenere traccia del numero di telefono gratuitamente

Metalbox Sp. z o.o.
Wpis do rejestru - Sąd Rejonowy w Krakowie
KRS nr 0000071413
Kapitał zakładowy 1 477 547,50 PLN
NIP: 637-010-19-20

Kontakt
Metalbox Sp. z o.o.
Bogucin Mały 116
32-300 Olkusz
woj. małopolskie
tel. +48 32 645 83 80
+48 32 645 83 65
fax +48 32 645 83 75

Wyposażenie warsztatów

Firma produkcyjno-handlowa METALBOX specjalizuje się w wykonywaniu nowoczesnego, funkcjonalnego i bardzo wytrzymałego wyposażenia warsztatów. W naszej atrakcyjnej cenowo ofercie znaleźć można m.in. stoły z odpornymi na uszkodzenia mechaniczne blatami, praktyczne stojaki, zarówno składane jak i z rolką transportową, a także wózki narzędziowe oraz trezory. Dysponujemy również bogatym wyborem starannie wykonanych dodatków: szuflad, nóg meblowych, a także solidnych ścianek perforowanych, dzięki którym można stworzyć funkcjonalną powierzchnię użytkową. Jesteśmy przekonani, że nasze wyposażenie warsztatów, zarówno wózki narzędziowe, jak i inne akcesoria, spełnią oczekiwania jakościowe i estetyczne nie tylko przedsiębiorców, ale także klientów indywidualnych. Zapraszamy do skorzystania z naszych propozycji!

Stoły

Stoły

W ofercie firmy znaleźć można praktyczne stoły składane i warsztatowe. Te estetycznie wykonane meble wyposażone są w solidne blaty i wytrzymałe nogi.

Wózki

Wózki warsztatowe

Polecamy narzędziowe wózki warsztatowe, dzięki którym można bezpiecznie przechowywać urządzenia i przydatne akcesoria, dbając zarazem o schludny wygląd miejsca pracy.

Stojaki

Stojaki

Firma oferuje funkcjonalne, składne stojaki z rolkami transportowymi. Jest to wyposażenie warsztatowe charakteryzujące się wytrzymałością i stabilną konstrukcją.

Trezory

Trezory

W każdym warsztacie przydadzą się z pewnością trezory. Polecamy nasze wyroby, gdyż są wykonane starannie z odpornej na szkodliwe działanie wilgoci blachy.

Dodatki

Dodatki

Polecamy klientom nie tylko meble warsztatowe, ale także rozmaite dodatki do wyposażenia, takie jak: nogi meblowe, ścianki perforowane oraz szuflady.