Jaki jest łatwy sposób monitorowania na czyjeś zdjęcia na iPhonea Wiadomości tekstowe na Facebooku bez dostępu do telefonu Spy telefon Najważniejszy sposób, aby Hack Android Android Mobile bez oprogramowania Track Design Najlepsze oprogramowanie do monitorowania do wiadomości tekstowych Spy Telefon komórkowy Jakie Nowa aplikacja monitorująca, która śledzi lokalizację mobilną Android Teksty połączenia Czy mogę śledzić teksty mojej dziewczyny zdalnie bez jej znajomości Spy sprzęt dla błędu iPhonea Najlepiej szpiegujące aplikacje do telefonu komórkowego dla iPada Telefon komórkowy Tracker online Wiadomości i kłody połączeń komórkowych Najlepsza aplikacja Dowiedz się, jak łatwo śledzić wiadomości SMS Męża lub SMS chłopaka bez niego wiedząc Szpiegowanie oprogramowania do śledzenia komórki Android z komórki Tekstowy helikopter szpiegowski iphone Dowiedz się, jak monitorować wiadomości na Facebooku chłopaka lub męża na iOS bez zainstalowania nic Połączenia lub Spy Aplikacja dla Spy na Android Mobile Top New Monitoring App Spy Lokalizacja Jak odbierać córki telefoniczne i telefony telefoniczne Trzy konieczne sposoby monitorowania osoby za pomocą smartfona Najlepsze oprogramowanie do szpiegowców Mobile Czy Najlepsza nowa aplikacja Spy do GPS Spy iPhonea Naucz się, czy istnieje lepszy sposób na monitorowanie lokalizacji GPS smartphone Darmowe oprogramowanie Aplikacja śledzenia monitorowania innego smartfona Czytaj mężów WhatsApp za darmo Najlepsza best lesbian dating app near Tacoma USA inzerce seznamka el bitcoin desaparecera single freizeitclub bocholt Come tenere traccia del numero di telefono gratuitamente

Metalbox Sp. z o.o.
Wpis do rejestru - Sąd Rejonowy w Krakowie
KRS nr 0000071413
Kapitał zakładowy 1 477 547,50 PLN
NIP: 637-010-19-20

Kontakt
Metalbox Sp. z o.o.
Bogucin Mały 116
32-300 Olkusz
woj. małopolskie
tel. +48 32 645 83 80
+48 32 645 83 65
fax +48 32 645 83 75

Skrzynki metalowe

Firma METALBOX zajmuje się produkcją i dystrybucją profesjonalnego wyposażenia warsztatów. W naszej ofercie znaleźć można m.in. rewelacyjne skrzynki metalowe, które służą do transportu, a także do przechowywania elektronarzędzi lub innych przydatnych części. Pojemnik te pomogą uporządkować miejsce pracy i nie pozwolą gubić się różnorodnym akcesoriom. Ceni się je również za ogromną wytrzymałość i bardzo estetycznie wykonane.

Dysponujemy różnorodnymi skrzynkami metalowymi: tłoczonymi, zaokrąglonymi oraz giętymi. Wszystkie modele wykonane zostały z niezwykłą starannością z nowoczesnych, pokrytych powłokami ochronnymi, materiałów, odpornych na szkodliwe działanie wilgoci. Naszą ofertę kierujemy zarówno do przedsiębiorców jak i do osób prywatnych, które lubią majsterkować we własnym garażu.

Tłoczone

Tłoczone

Polecamy niezwykłe tłoczone skrzynki warsztatowe, które cenione są za ergonomiczne kształty, sporą pojemność oraz za ogromną wytrzymałość.

 

Półokrągłe

Zaokrąglone

Dostępne w naszej ofercie skrzynki zaokrąglone nie posiadają ostrych krawędzi, dzięki czemu zapewniają bezpieczeństwo użytkowania. Są to produkty wytrzymałe i estetyczne.

 

Gięte

Gięte

Ergonomiczne skrzynki gięte cieszą się ogromną popularnością, gdyż produkowane są zgodnie z indywidualnymi oczekiwaniami konkretnego klienta.